Hakkımızda

Efe Su Arıtma, Türkiyede kurulmuş bir firma olup üretimi ve baş ofisi İzmir’de bulunan Roben markası ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Nano teknolojik su arıtma cihazları ve sistemleri üreticisidir. 2006 yılında kurulan firmamızın hedefi su arıtma teknolojilerinde global lider olmaktır. 

%100 Türk Üretimi Su Arıtma Sistemlerimiz:

  • Mümkün olan en lezzetli ve sağlıklı içme suyunu üretir.

  • Evinizi ve ekipmanlarınızı düşük kaliteli sudan korur.

  • Nano Teknoloji ile donatılmış olup düşük maliyet ile yüksek kapasitede çalışır.

 

Efe Su Arıtma Gerçek Seçici Filtrasyon’u (True Selective Filtration) gerçekleştiren ilk firmadır; Tortu, nano partikül, kireç, mikroorganizma, ağır metal ve zirai ilaçlar gibi zararlı maddeler filtre edilirken, kalsiyum ve magnezyum gibi doğal minerallerin serbest kalmasını sağlar. Nano Teknoloji sayesinde Seçici Filtrasyonu sağlayan cihazımız, diğer su arıtma teknolojilerden farklı bir prensipte çalışır

 

Tebrikler sitemizde Easter Egg bulmuş olup indirim hakkı kazanmış bulunmaktasınız.. Tuşa tıklayarak indirim talep ediniz.

Alkalin ve Detox Ters Ozmos Su Arıtma Cihazlarımız suyun doğal lezzetine dokunmadan sağlıklı yaşama katkıda bulunur. Ana Giriş ve Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri Nano Teknoloji ile donatılmış olup , düşük maliyetle mümkün olan en yüksek kalitedeki suyu üretir. 
 

WhatsApp Image 2020-10-06 at 16.40.58.jp